PROFESYONEL EKİBİMİZLE YANINIZDAYIZ

Sizin İçin Buradayız

Vous Proje Pazarlama

Emine Dide Alsamour

Emine Dide Alsamour, Vous Proje Pazarlama’nın kurucu ortağıdır. Yurtdışı Satış Operasyonları ve Pazarlama konusunda deneyimli bir yöneticidir. Projelerinizin A’dan Z’ye tüm aşamasındaki analiz çözüm ve tanıtım organizasyonlarını yönetir. Vous Proje Pazarlama ekibinin tüm sorun eğitimlerine takım liderliği yapar. Emine Dide Alsamour, İstanbul’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden lisans derecesine sahiptir ve Anadolu Üniversitesi’nde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü tamamlamıştır. Ayrıca Sosyal Medya Yönetimi becerileri sertifikalarına sahiptir. Türkçe, İngilizce, Arapça dillerine hakimdir.

Vous Proje Pazarlama

Ahmet Alabay

Ahmet Alabay, Trakya Üniversitesinden otomotiv bölümü alanında lisans derecesine sahiptir. Otomotiv, ilaç ve gayrimenkul proje sektöründe satış ve satış sonrası hizmetlerinde aktif olarak rol oynamıştır. Satış ve pazarlama konusunda deneyimli bir uzman olarak Kozan villa projemizde satış koordinatörü olarak görev almaktadır.

Vous Proje Pazarlama

Melisa Şiviloğlu

Melissa, İstanbul Bilgi Üniversitesi Grafik Tasarım ve İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünden mezun fotoğrafçıdır. Melissa; emlak,moda,yemek,dergi gibi birçok alanlarda ki görsel çalışmalarda yer almıştır. Türkçe, Rusça, İngilizce bilmektedir.

Vous Proje Pazarlama

Selim Shwıhnha

Selim Shwıhnha, Türk pazarında 4 yıldan fazla bir süredir emlak pazarlama alanında deneyim sahibi bir profesyoneldir.Aynı zamanda ticaret alanında da geniş bir bilgi birikimine sahiptir. Halep Üniversitesi'nden Bilgisayar Teknolojileri Enstitüsü'nden mezunolup, teknolojik altyapıyı anlama ve etkin bir şekilde kullanma yeteneği bulunmaktadır. Bilgi teknolojileri ve pazarlama konularındaki bilgilerimi birleştirerek, özellikle emlak sektöründe dijital pazarlama stratejileri ve hedef kitle analizine odaklanmak gibi projelerde başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Türkçe ve Arapça dillerinde yetkinliği mevcuttur.

Geri
WhatsApp
Instagram
Linkedin